Přednáška Holistický přístup jako alternativní přístup k lidskému zdraví, rozvoji postavy i životní spokojenosti

Já Lukáš Reisinger bych vás rád pozval na svou přednášku. Tato přednáška si dává za úkol rozšířit povědomí v ČR o holistickém přístupu nejen ke zdraví ale i životu celkově.

Holistický poradce je někdo, kdo jako první v Česku a na Slovensku holistickým přístupem k lidem skrze výživu, psychiku, zdraví a životní styl pomáhá lidem na vícero úrovních. Aneb spojení kouče, psychologa, výživového specialisty a funkčního lékaře v jedné osobě.

Stále více se do podvědomí společnosti dostává, že přístup k našemu tělu by měl být individuální. Co si ale pod tím představit? To si také vysvětlíme.

Na jaká témata se můžete těšit?

V první půlce přednášky:

  1. O čem je holistické poradenství a proč nám může pomoct více, než běžný přístup, který známe
  2. Metabolismus – Jak skutečně funguje, a proč to není jen o počítání kalorií
  3. Spánkový rytmus – Proč je to tak velký hráč ve zdraví i přeměně postavy
  4. Stravování 1 – Vhodná pravidla pro všechny, co vše může strava v těle ovlivnit? Čemu se ve stravě vyhýbat? Jak se to vlastně má s naší individualitou? Je pro mě vhodnější tukové nebo sacharidové stravování a jaký výživový směr bych si měl vlastně zvolit?

Po krátké přestávce začneme druhou část

  1. Stravování 2 – Jak se to vlastně má s naší individualitou skrze metabolické typy = všichni si uděláte test na svůj metabolický typ a zjistíte, jak byste se tedy měli individuálně stravovat
  2. Síla přírody – Proč již nevyužíváme náš pravý potenciál a proč bychom měli dělat něco, co naši předci nedělali? Jak nás může ovlivnit prostředí, ve kterém žijeme?
  3. Mentální atletika – Proč je stejně důležité pracovat na své mysli stejně jako na svém těle?
  4. Několik tipů na závěr k osobnímu růstu, úspěchu a spokojenosti

Zdá se to jako několik zdánlivě nesouvisejících témat, které ale hezky do sebe zapadnou díky mému výkladu. Rozhodně vás nenechám odejít s otázkami a nejastnostmi.

Ačkoliv zabrouzdáme do kontroverzních témat, tak vše je podloženo vědeckými studiemi (odkazy na ně rád poskytnu po přednášce), mou praxí ale i praxí mých klientů nebo kolegů holistických poradců. Nerad bych předával nehodnotné informace a prázdné bláboly.

Přijďte se dozvědět více o tomto novém směru, a jak vám může pomoci. Na úvodní přednášku si myslím, že toho probereme dosti. Určitě se máte na co těšit.

Přednáška se bude konat v prostorech sportovního centra VTYGYM v Praze-Kbelích v sobotu 23.10.2021 od 15.00 – 18.00 hodin.

Maximální kapacita je 40 osob.

Minimální kapacita pro spuštění kurzu je 10 osob.

Cena za osobu je 600,-

Pro zamluvení místa pište na mail lreisinger@email.cz

PS trvání přednášky je takový odhad. Myslím si, že se to bude pohybovat v rámci 2-3h, dle toho jak se rozkecám a jaké budete mít dotazy. Tak s tím počítejte. Díkeeec 🙂