JAK BÝT ZDRAVÝ A SILNÝ

STAŇ SE ZDRAVÝM, ZÍSKEJ SVOU VYSNĚNOU POSTAVU A MĚJ SE DOBŘE SKRZ NATURÁLNÍ ŽIVOTNÍ STYL PRO ZDRAVÍ I VÝKONNOST

Nebudu ti psát jídelníčky ani ti přesně říkat, co bys měl dělat. Naučíš se vše potřebné o svém vlastním tělu: jaké potřebuje stravování, jak bys měl spát, optimalizovat stres a jak se o sebe správně starat.

Chci tě navést na Cestu, po které budeš po naší spolupráci schopen na plno kráčet sám. Chci být tvým průvodcem, který tě dovede k lepšímu poznání sám sebe.

Stane se z tebe odborník na své vlastní tělo, budeš umět řešit své individuální problémy, umět se stravovat, dobře spát a mít nekonečno energie a motivace.

CO MŮŽE BÝT TVÝM CÍLEM

Abych ti dokázal adekvátně pomoct, tak se tvé cíle musí shodovat s mými schopnostmi. Tady najdeš příklady toho, jak by mohly vypadat tvé cíle, na kterých bys chtěl společně se mnou zapracovat. Pokud se v nějakém z nich najdeš, tak je pravděpodobné, že s tím dokážeme pracovat.

– Naučit se správně stravovat a stát se odborníkem na své vlastní tělo, pochopit své unikátní potřeby, umět si správně nastavit si jídelníček, a vyznat se v potravinách donekonečna a ještě dál

– Kvalitněji spát, a k tomu mít více energie přes den

– Mít více motivace a chuti k životu, tréninku nebo i pro práci

– Lépe zvládat stres, být šťastnější, rozumět svým emocím a celkově sám sobě

– Cítit se lépe po fyzické i psychické stránce a být prostě zdravý a silný

JAKÉ NÁSTROJE K TOMU POUŽIJEME

JAK MŮŽEŠ ZAČÍT?

Vše začíná vstupní konzultací. Nahlédneme do tvého života a dle výstupu ti navrhnu řešení. Výstupem z této konzultace je praktický manuál, který vždy individuálně zpracuji do jednoduché formy, tak abys měl všechny informace na jednom místě.

Spolupráce spočívá v pravidelných osobních či online konzultacích, na kterých vedeme rozhovor o tvém momentálním stavu a cílech, kterých chceš dosáhnout. Vše je dávkováno postupně tak, abys to byl schopen lépe uchopit a aplikovat.

NA JAKÝCH PRINCIPECH SPOLUPRÁCE FUNGUJE?

INDIVIDUALTIA A KONTEXT

Rád bych, abys již nikoho nepotřeboval, takže tě naučím všemu, co potřebuješ znát o svém těle a vysvětlím ti principy, proč to tak skvěle funguje. Budeš mít k dispozici manuály, které ti práci usnadní a dokážeš si vše nastavit sám, takže po naší spolupráci už nebudeš potřebovat další průvodce.

JEDNODUCHOST

Nakonec zjistíš, že většina z těch nekonečných informací na internetu jsou jen prázdné řeči, a že ke skutečně efektivní přeměně postavy, pevnému zdraví, vysoké výkonnosti a vyvážené psychice vede cesta pouze skrze lidskou individualitu, což je cesta jednodušší, než by se mohlo na první pohled zdát.

KONZISTENCE

Naučíš se, jak perfektně skloubit svůj nový životní styl se svým osobním životem tak, abys nemusel dělat ústupky ani z jednoho. Díky tomu budeš schopný žít nejlépe jak dovedeš, již do konce svého života.

MŮJ PŘÍBĚH

Protože mi nikdo na začátku neřekl jak mám dělat věci správně ze své povahy jsem se do života vrhl naplno. Znal jsem své cíle i cestu k nim ale nebyl jsem schopný jich dosáhnout. Jak to? Naložil jsem si toho více, než jsem dokázal unést, až jsem se dopracoval k syndromu vyhoření.

Odpovědi, které jsem hledal jsem našel až poté, co jsem se odpoutal od zažitých pravidel a dogmat a začal hledat alternativní přístupy k lidskému zdraví, psychické i fyzické síle a energii. Život se mi převrátil naruby a já nikdy nebyl lepší v čemkoliv, co jsem dělal!

Nejenže se moje zdraví zlepšilo, ale dokonce jsem byl silnější, vyrovnala se mi psychika a cítím se lépe, než předtím. Mám více energie, jsem efektivnější a zvládám více práce i stresu. Stačilo pouze otevřít svou mysl a přijmout jiný přístup s přiznáním svých chyb.

Povstal jsem nad své limity a s vyhořením jsem se popral opět sám a určil jsem si nový směr v životě. 

Těžké chvíle jako takové nás mohou definovat k tomu stát se silnějšími, anebo nás mohou potopit. Jen my si vybíráme.

Recenze slovy mých klientů

Lukáš je neuvěřitelně zapálený mladý trenér, který vstřebává nové informace a rozvíjí se každým dalším dnem, a je vždy připraven s čímkoli pomoci, ať už jde o nastavení jídelníčku, tréninku, nebo zvládání stresu.
Prosazuje podle mého velmi ojedinělý a pokrokový způsob myšlení a životního stylu, který pomáhá běžným lidem zvládat stres, udržet si silnou imunitu a pracovat se svým tělem.

Spolupráce s ním mi doposud přinesla spoustu zlepšení, ať už jde o nastavení denní rutiny, nebo cvičení s vlastním tělem a správného stravování, které je pro mě, jakožto pracujícího vysokoškolského studenta a podnikatele, s řadou dalších zájmů klíčové.
Vyzdvihl bych pak jeho snahu podělit se o své vědomosti s veřejností skrze svůj YouTube kanál, nebo svůj blog a mnoho dalších poznatků, které sdílí na svém Instagramu a dalších platformách. 

Karel P. – Kamarád a podnikatel

4
3

Spolupráce s Lukášem je jen radost. Záleží mu na vás a dokazuje to častými kontrolami. Dokáže podat věc tak, že i nováček to dokáže pochopit. Dokáže vybrat přesně to, co vaše tělo potřebuje a snaží se vaše tělo do detailu poznat. Díky jeho spolupráci jsem na sobě udělal slibný krok pro mou budoucnost a určitě mi hodně pomohl s mou váhou (22Kg za 6 měsíců).

Dokáže mě posouvat dál jak v životním stylu, tak i ve sportovních výkonech, které jsou dost závislé na stravě. I po ukončení spolupráce jsme nadále v kontaktu, Lukáš se mi věnuje, když potřebuji a díky jeho radám se o své tělo umím starat sám bez potřeby pomoci od dalších poradců a trenérů. Je to jen samá chvála, vím, ale ono to jinak asi nejde. Má perfektní přístup a ten kluk prostě UMÍ.

Filip K. – Kamarád a řidič

S Lukášem jsem začal spolupracovat nedávno, zaměřili jsme se u mě hlavně na stravu a pohyb. Od počátku bylo vidět, že má v těchto i ostatních věcech jasno, a že dokáže pomoci, ať už máte jakýkoliv životní styl. 

Co se týče “jídelníčku”, tak se mi obzvlášť líbí, že od Lukáše vlastně žádný nedostanete, a na začátek nejdete hned do extrému, kdy si zjišťujete všechny možné hodnoty apod. Ale stačilo začít snídaní, kdy jsem na začátek dostal pouze pár pravidel a ty se snažit dodržovat, takže člověk si může stále jíst v podstatě to co chce a je to pro jeho tělo správné. Také jsem se naučil jak se stravovat správně dle své skutečné individuality a přitom si neodpírat věci, které mám rád.
Ohledně cvičení jsem obrovsky překvapen, že se Lukáš snaží mi přizpůsobit cokoliv z tréninku, ale zároveň mě posouvat dál. Tréninkový plán je postaven na základech, které se postupně rozvíjí až do komplexního tréninku.

Kryštof F. – Kamarád a IT technik

6
5

Fitness trenérů a výživových poradců u nás najdete opravdu spoustu. Každý se samozřejmě promuje jako “ten nejlepší”, i když je občas opak pravdou. U Lukáše se mi líbí, že jde opravdu jinou cestou než je zvykem a nepracuje jenom na svalech, ale na člověku jako takovém, aby tělo i mysl fungovala správně, což je pro mě jakožto zaneprázdněného podnikatele velmi důležité.

Ať už je člověk pokročilý nebo na úplném začátku, tak s Lukášem je vždy co zlepšovat a získávat nové zkušenosti. Zrovna zkušenosti a znalosti jsou věci, které u Lukáše rozhodně nechybí a vše se svým klientům snaží předat. To, co každý určitě ocení je, že s Lukášem nezamrznete na jednom místě, jelikož nabývá stále nových znalostí a zkušeností, které se nám všem budou hodit.

Pavel K. – Kamarád a manažer

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Proč Lukáš Reisinger?

Měl jsem to štěstí, že už v mladém věku jsem se dostal ke správným lidem (Tim Ferriss, Pavla Kladivová, Adam Česlík, Boris Orava, Jakub Zadražil a další) a informacím, které mě navedli k vědomému přístupu nejen ke své práci ale i životu obecně. Vzal a stále si beru od těch nejlepších pouze to nejlepší, a tvořím si z toho vlastní fungující systém, který zakládám na studiích, praxi, rozhovory s kolegy a odborníky v oboru i své vlastní intuici. 
Pomohl jsem již desítkám klientům, kteří zkusili všelijaké přístupy, vždy selhali ale až u mě nalezli správnou cestu.

Co když mám málo času na spolupráci?

S každým klientem vždy do detailů zkoumám průběh každého jeho dne, kde potom hledáme společné individuální řešení, které vyhovuje oboum stranám. 
Co se týče protokolů a manuálů, tak do těch můžeš nahlédnout kdykoliv během svého volného času a posouvat se svým vlastním tempem, kdy mi potom svůj progres sdělíš při konzultaci.

Co když si nebudu vědět rady?

Klientům jsem k dispozici každý den minimálně na messengeru nebo mailu. Většinou ale vše důležité probereme na intenzivní konzultaci, které budeme mít na pravidelné bázi.

Kdy a jak začíná spolupráce?

Po tvém rozhodnutí, že chceš začít to rozjedeme konzultací. Konzultace spočívá v osobní či online schůzce, na které povedeme rozhovor o tvém momentálním stavu a cílech, kterých chceš dosáhnout. Nahlédneme do několika témat týkajících se tvého momentálního života a dle výstupu ti navrhnu řešení. Společnou diskuzí se dopracujeme až k takovým variantám, které ti budou vyhovovat do tvého momentálního rozpoložení, tak aby ti v ničem nepřekáželi.

Co když zjistím, že mi tvé služby nevyhovují?

I to se stává, a je to naprosto v pořádku. Pokud bude zbývat čas, který jsi mi už zaplatil, tak ti vrátím peníze za nevyužitý čas spolupráce, popřeji ti hodně štěstí a síly na tvé cestě a naše cesty se rozejdou.

Mám zájem o spolupráci

 Konzultace není závazná. Ke spolupráci se člověk zavazuje až po připadné domluvě na této konzultaci.

Stisknutím tlačítka “Zažádat o konzultaci” udělujete souhlas pro zpracování osobních údajů