JAK BÝT ZDRAVÝ A SILNÝ

HOLISTICKÝ PŘÍSTUP PRO ŠTASTNĚJŠÍ A KVALITNĚJŠÍ ŽIVOT

Máš problém na úrovni stravování, psychiky, pohybu nebo celkového zdraví? Žiješ s bolestí ať už fyzickou nebo psychickou? V dnešní době jsme si zvykli, že žít s problémy je normální ale není! Normální je žít ve svém plném potenciálu dle našich vlastních představ.

Už nemusíš nic počítat, vážit a zkoušet neustále nové diety nebo nefungující postupy. Naučíš se vše, co bys měl vědět pokud se chceš odpoutat z okovů dnešní doby a začít žít opravdu zdravě díky nejpokročilejším poznatkům v oblasti stravy, pohybu, životního stylu a kontaktu s přírodou!

Jaké by to bylo žít bez bolesti?​

Chci ti ukázat takový přístup, který si dává za cíl naučit tě žít tak, aby ses měl dobře po všech stránkách. Abys netrpěl na větší či menší zdravotní problémy jako jsou různé bolesti, poruchy štítné žlázy, slabou imunitu, problémy se spánkem, nebo i únavou a nadbytkem stresu atd. Abys je nebral jako součást života, a pochopil že za své zdraví jsme zodpovědní jen my sami a můžeme se naučit jejich prevenci skrze přirozené postupy, a to sice právě pomocí správného stravování, budování odolnosti na stres, zvyšování energie ale třeba i naplnění života a užívání si ho plnohodnotnou formou. A jako bonus k řešení svého zdraví připojit i skutečně efektivní přeměnu postavy a dlouhodobou udržitelnost požadovaného vzhledu. Protože zdravý hormonálně vyrovnaný člověk bez toxické zátěže nemá důvod zadržovat tukovou tkáň.

Život je o volbách. Budu žít ve stínu nebo povstanu nad své limity? Nechám o svém zdraví rozhodovat někoho jiného nebo ho uchopím já sám? Budu udržovat toxické vztahy s lidmi nebo je nechám jít? Budu žít náhodou nebo převezmu osud do svých vlastních rukou? My sami se můžeme rozhodnout, jakou volbu uděláme, a jak tím ovlivníme náš život.
Můžeme zůstat na místě, nic nedělat a čekat na zázrak nebo se rozhodnout jít a začít žít vědomě a dosáhnout čehokoliv, co jsme si kdy přáli.

„Zdravý člověk má mnoho přání nemocný jen jedno.“

CO VŠE TI MŮŽE PŘINÉST SPOLUPRÁCE?

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

Spolupráce spočívá v pravidelných osobních či online konzultacích, na kterých vedeme rozhovor o tvém momentálním stavu a cílech, kterých chceš dosáhnout. Nahlédneme do tvého života a dle výstupu ti navrhnu řešení.
Výstupem z této konzultace je vždy praktický manuál, který vždy individuálně zpracuji do jednoduché formy, tak abys měl všechny informace na jednom místě.

Jaké nástroje k tomu používám?

✔️ Doživotně udržitelné stravování, které vychází z pochopení skutečně vlastní individuality (zjištění metabolického typu, poznání kvality potravin a vody, sezónní stravování, stravovacích stylů, atd)

✔️ Staneš se pánem přírody a budeš vědět, jak ji využít ve svůj prospěch pro zkvalitňování životní úrovně, díky čemuž budeš mít více energie, zlepšíš fyzický i psychický výkon a budeš vědět jak na efektivnější přeměnu postavy nebo lepší sportovní výkony a zdraví 

✔️ Naučím tě využívání suplementace a superlátek na míru, protože co je pro jednoho lék, pro druhého může být jed. Zjistíš co dodat tělu za suplementaci pro jeho základní výživu. Získáš výčet nejlepších látek podporující rychlost přemýšlení a soustředění se na práci, odolnost proti stresu, optimalizaci hormonů a pro podporu tvých dalších cílů

✔️ Díky mému vedení pomocí koučovacích metod si určíš svůj směr v životě, krátkodobé i dlouhodobé cíle.
Naučím tě psychické optimalizaci skrze poznání svého neurotypu (typu osobnosti).
Naučíš se techniky zvládání stresu, dýchacích technik, zvyšování životního štěstí a meditace

Prostě a jasně se staneš mašinou plnou zdraví a síly!

Recenze

Lukáš je neuvěřitelně zapálený mladý trenér, který vstřebává nové informace a rozvíjí se každým dalším dnem, a je vždy připraven s čímkoli pomoci, ať už jde o nastavení jídelníčku, tréninku, nebo zvládání stresu.
Prosazuje podle mého velmi ojedinělý a pokrokový způsob myšlení a životního stylu, který pomáhá běžným lidem zvládat stres, udržet si silnou imunitu a pracovat se svým tělem.

Spolupráce s ním mi doposud přinesla spoustu zlepšení, ať už jde o nastavení denní rutiny, nebo cvičení s vlastním tělem a správného stravování, které je pro mě, jakožto pracujícího vysokoškolského studenta a podnikatele, s řadou dalších zájmů klíčové.
Vyzdvihl bych pak jeho snahu podělit se o své vědomosti s veřejností skrze svůj YouTube kanál, nebo svůj blog a mnoho dalších poznatků, které sdílí na svém Instagramu a dalších platformách.

Karel P.

Spolupráce s Lukášem je jen radost. Záleží mu na vás a dokazuje to častými kontrolami. Dokáže podat věc tak, že i nováček to dokáže pochopit. Dokáže vybrat přesně to, co vaše tělo potřebuje a snaží se vaše tělo do detailu poznat. Díky jeho spolupráci jsem na sobě udělal slibný krok pro mou budoucnost a určitě mi hodně pomohl s mou váhou (22Kg za 6 měsíců).

Dokáže mě posouvat dál jak v životním stylu, tak i ve sportovních výkonech, které jsou dost závislé na stravě. I po ukončení spolupráce jsme nadále v kontaktu, Lukáš se mi věnuje, když potřebuji a díky jeho radám se o své tělo umím starat sám bez potřeby pomoci od dalších poradců a trenérů. Je to jen samá chvála, vím, ale ono to jinak asi nejde. Má perfektní přístup a ten kluk prostě UMÍ.

Filip K.

S Lukášem jsem začal spolupracovat nedávno, zaměřili jsme se u mě hlavně na stravu a pohyb. Od počátku bylo vidět, že má v těchto i ostatních věcech jasno, a že dokáže pomoci, ať už máte jakýkoliv životní styl. 

Co se týče “jídelníčku”, tak se mi obzvlášť líbí, že od Lukáše vlastně žádný nedostanete, a na začátek nejdete hned do extrému, kdy si zjišťujete všechny možné hodnoty apod. Ale stačilo začít snídaní, kdy jsem na začátek dostal pouze pár pravidel a ty se snažit dodržovat, takže člověk si může stále jíst v podstatě to co chce a je to pro jeho tělo správné. Také jsem se naučil jak se stravovat správně dle své skutečné individuality a přitom si neodpírat věci, které mám rád.
Ohledně cvičení jsem obrovsky překvapen, že se Lukáš snaží mi přizpůsobit cokoliv z tréninku, ale zároveň mě posouvat dál. Tréninkový plán je postaven na základech, které se postupně rozvíjí až do komplexního tréninku.

Kryštof F.

Fitness trenérů a výživových poradců u nás najdete opravdu spoustu. Každý se samozřejmě promuje jako “ten nejlepší”, i když je občas opak pravdou. U Lukáše se mi líbí, že jde opravdu jinou cestou než je zvykem a nepracuje jenom na svalech, ale na člověku jako takovém, aby tělo i mysl fungovala správně, což je pro mě jakožto zaneprázdněného podnikatele velmi důležité.

Ať už je člověk pokročilý nebo na úplném začátku, tak s Lukášem je vždy co zlepšovat a získávat nové zkušenosti. Zrovna zkušenosti a znalosti jsou věci, které u Lukáše rozhodně nechybí a vše se svým klientům snaží předat. To, co každý určitě ocení je, že s Lukášem nezamrznete na jednom místě, jelikož nabývá stále nových znalostí a zkušeností, které se nám všem budou hodit.

Pavel K.

Má cesta

Protože jsem nebyl spokojený sám se sebou a měl jsem zdravotní obtíže, tak asi jako každý jsem začínal v posilovně. Jenže kvůli zdravotním obtížím mi klasický přístup sice zlepšil postavu ale zdraví nepomohl. Nevnímal jsem to a slepě pokračoval dokud jsem se nezranil a na 3 měsíce dostal ortézu. Když člověk pořád jen sedí ve škole nebo doma, tak ho to donutí přemýšlet. Já přemýšlel nad tím, jak vyřešit své zdraví ale v tom, co se běžně prezentovalo v mém okolí odpovědi nebyli. Stále jsem tápal.

Odpovědi jsem našel až poté, co jsem se odpoutal od zažitých pravidel a dogmat a začal hledat alternativní přístupy k lidskému zdraví, psychické i fyzické síle a energii. Život se mi převrátil naruby a já nikdy nebyl lepší v čemkoliv, co jsem dělal!

Nejenže se moje zdraví zlepšilo, ale dokonce jsem byl silnější, vyrovnala se mi psychika a cítím se lépe, než předtím. Mám více energie, jsem efektivnější a zvládám více práce i stresu. Stačilo pouze otevřít svou mysl a přijmout jiný přístup s přiznáním svých chyb.

POVSTAL JSEM NAD SVÉ LIMITY

Mám zájem o spolupráci

 Tato žádost není závazná. Ke spolupráci se člověk zavazuje až po domluvě na vstupním hovoru.

Stisknutím tlačítka “Zažádat o hovor” udělujete souhlas pro zpracování osobních údajů