JAK BÝT PRODUKTIVNĚJŠÍ

CELOSTNÍ PŘÍSTUP PRO VÝKONNĚJŠÍ ŽIVOT BEZ ZBYTEČNÝCH PŘEŠLAPŮ

Chceš být co nejvýkonnější aniž by tě to stálo tvé zdraví? Zvládat co nejvíce na úrovni fyzické i mentální roviny? Naučit se efektivní a zároveň dlouhodobě udržitelný přístup? Cesta k vysoké výkonnosti, pevnému zdraví a vyvážené psychice vede cesta pouze skrze lidskou individualitu. Proč k výkonnosti pletu i to ostatní? Protože vše se vším souvisí.


Ukážu ti individuální přístup pro maximální využití tvého potenciálu. Ušetři svůj čas a prostředky, vyhni se chybám a poznej jak na to. Jednoduše a efektivně tě povedu k lepšímu poznání sebe sama a lepší soběstačnosti v optimalizaci životního stylu i regeneračních postupů pro co nejvýkonnější život.

VŠE ZAČÍNÁ VÍROU V SÁM SEBE

Tvá víra není dostatečná, pokud nevěříš v to, co děláš, když nemáš dostatek energie, když nemáš dostatek času sám na sebe, zkrátka když se o sebe nestaráš.

Co to udělá s tvým potenciálem? Jde hodně dolů. Když jde potenciál dolů, tak i tak musíš pracovat, ale jaké budou výsledky? Horší. Kvůli horším výsledkům se začneš kritizovat ty sám nebo tvoji nadřízení.

Když o sobě pochybuješ nebo o tobě pochybuje někdo jiný, co to udělá s tvou sebedůvěrou? Jde dolů. I když si nevěříš, tak musíš jít do akce ale jak to potom vypadá? Výsledky jsou horší. Když jsou horší výsledky, tak méně věříš v sám v sebe… Je to začarovaný kruh, ze kterého ti pomůžu ven.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

Spolupráce spočívá v pravidelných osobních či online konzultacích, na kterých vedeme rozhovor o tvém momentálním stavu a cílech, kterých chceš dosáhnout. Nahlédneme do tvého života a dle výstupu ti navrhnu řešení.
Výstupem z této konzultace je vždy praktický manuál, který vždy individuálně zpracuji do jednoduché formy, tak abys měl všechny informace na jednom místě.

Jaké nástroje k tomu používám?

✔️Koučink a mentální nastavení, protože bez toho aniž bys věděl, kam směřuješ nemůžeš být výkonný. Poznáš sám sebe a naučíš se techniky zvládání stresu, dýchacích technik, zvyšování životního štěstí a meditace, protože bez správného nastavení mysli nemá smysl dělat cokoliv dalšího.

✔️Úpravu stravování. Co do stravování zařadit a co z něj naopak vyřadit pro podporu výkonu mozku.

✔️ Optimalizaci svého prostředí a poznatky k tomu, jak ho využít ve svůj prospěch pro zkvalitňování životní úrovně, díky čemuž budeš mít více energie, zlepšíš fyzický i psychický výkon a budeš vědět jak na lepší sportovní výkony a zdraví.

✔️ Regeneraci a správný spánek. Zjistíš co dodat tělu ať už suplementaci, anebo jiné pomůcky pro lepší odolnost proti stresu, optimalizaci hormonů a podporu rychlosti přemýšlení a soustředění se na práci.

Prostě a jasně se staneš mašinou plnou zdraví a síly!

Recenze

Lukáš je neuvěřitelně zapálený mladý trenér, který vstřebává nové informace a rozvíjí se každým dalším dnem, a je vždy připraven s čímkoli pomoci, ať už jde o nastavení jídelníčku, tréninku, nebo zvládání stresu.
Prosazuje podle mého velmi ojedinělý a pokrokový způsob myšlení a životního stylu, který pomáhá běžným lidem zvládat stres, udržet si silnou imunitu a pracovat se svým tělem.

Spolupráce s ním mi doposud přinesla spoustu zlepšení, ať už jde o nastavení denní rutiny, nebo cvičení s vlastním tělem a správného stravování, které je pro mě, jakožto pracujícího vysokoškolského studenta a podnikatele, s řadou dalších zájmů klíčové.
Vyzdvihl bych pak jeho snahu podělit se o své vědomosti s veřejností skrze svůj YouTube kanál, nebo svůj blog a mnoho dalších poznatků, které sdílí na svém Instagramu a dalších platformách. 

Karel P.

Spolupráce s Lukášem je jen radost. Záleží mu na vás a dokazuje to častými kontrolami. Dokáže podat věc tak, že i nováček to dokáže pochopit. Dokáže vybrat přesně to, co vaše tělo potřebuje a snaží se vaše tělo do detailu poznat. Díky jeho spolupráci jsem na sobě udělal slibný krok pro mou budoucnost a určitě mi hodně pomohl s mou váhou (22Kg za 6 měsíců).

Dokáže mě posouvat dál jak v životním stylu, tak i ve sportovních výkonech, které jsou dost závislé na stravě. I po ukončení spolupráce jsme nadále v kontaktu, Lukáš se mi věnuje, když potřebuji a díky jeho radám se o své tělo umím starat sám bez potřeby pomoci od dalších poradců a trenérů. Je to jen samá chvála, vím, ale ono to jinak asi nejde. Má perfektní přístup a ten kluk prostě UMÍ.

Filip K.

S Lukášem jsem začal spolupracovat nedávno, zaměřili jsme se u mě hlavně na stravu a pohyb. Od počátku bylo vidět, že má v těchto i ostatních věcech jasno, a že dokáže pomoci, ať už máte jakýkoliv životní styl. 

Co se týče “jídelníčku”, tak se mi obzvlášť líbí, že od Lukáše vlastně žádný nedostanete, a na začátek nejdete hned do extrému, kdy si zjišťujete všechny možné hodnoty apod. Ale stačilo začít snídaní, kdy jsem na začátek dostal pouze pár pravidel a ty se snažit dodržovat, takže člověk si může stále jíst v podstatě to co chce a je to pro jeho tělo správné. Také jsem se naučil jak se stravovat správně dle své skutečné individuality a přitom si neodpírat věci, které mám rád.
Ohledně cvičení jsem obrovsky překvapen, že se Lukáš snaží mi přizpůsobit cokoliv z tréninku, ale zároveň mě posouvat dál. Tréninkový plán je postaven na základech, které se postupně rozvíjí až do komplexního tréninku.

Kryštof F.

Fitness trenérů a výživových poradců u nás najdete opravdu spoustu. Každý se samozřejmě promuje jako “ten nejlepší”, i když je občas opak pravdou. U Lukáše se mi líbí, že jde opravdu jinou cestou než je zvykem a nepracuje jenom na svalech, ale na člověku jako takovém, aby tělo i mysl fungovala správně, což je pro mě jakožto zaneprázdněného podnikatele velmi důležité.

Ať už je člověk pokročilý nebo na úplném začátku, tak s Lukášem je vždy co zlepšovat a získávat nové zkušenosti. Zrovna zkušenosti a znalosti jsou věci, které u Lukáše rozhodně nechybí a vše se svým klientům snaží předat. To, co každý určitě ocení je, že s Lukášem nezamrznete na jednom místě, jelikož nabývá stále nových znalostí a zkušeností, které se nám všem budou hodit.

Pavel K.

Má cesta

Protože jsem nebyl spokojený sám se sebou a měl jsem zdravotní obtíže, tak asi jako každý jsem začínal v posilovně. Jenže kvůli zdravotním obtížím mi klasický přístup sice zlepšil postavu ale zdraví nepomohl. Nevnímal jsem to a slepě pokračoval dokud jsem se nezranil a na 3 měsíce dostal ortézu. Když člověk pořád jen sedí ve škole nebo doma, tak ho to donutí přemýšlet. Já přemýšlel nad tím, jak vyřešit své zdraví ale v tom, co se běžně prezentovalo v mém okolí odpovědi nebyli. Stále jsem tápal.

Odpovědi jsem našel až poté, co jsem se odpoutal od zažitých pravidel a dogmat a začal hledat alternativní přístupy k lidskému zdraví, psychické i fyzické síle a energii. Život se mi převrátil naruby a já nikdy nebyl lepší v čemkoliv, co jsem dělal!

Nejenže se moje zdraví zlepšilo, ale dokonce jsem byl silnější, vyrovnala se mi psychika a cítím se lépe, než předtím. Mám více energie, jsem efektivnější a zvládám více práce i stresu. Stačilo pouze otevřít svou mysl a přijmout jiný přístup s přiznáním svých chyb.

POVSTAL JSEM NAD SVÉ LIMITY

Mám zájem o spolupráci

 Tato žádost není závazná. Ke spolupráci se člověk zavazuje až po domluvě na vstupním hovoru.

Stisknutím tlačítka “Zažádat o hovor” udělujete souhlas pro zpracování osobních údajů