JAK BÝT ZDRAVÝ A SILNÝ

EFEKTIVNÍ POHYB PRO PŘEMĚNU POSTAVY, VÍCE ENERGIE I SKVĚLOU NÁLADU

Kdo má ideální prostředí a prostředky pro trénink? Sportovci a lidé, kteří optimalizují ostatní aspekty života jako je strava, spánek, regenerační procedury a další pro kompenzaci tvrdého tréninku. Zopakuji důležitou věc. Pokud nejsi sportovec, tak se tak nemůžeš ani chovat.

Je třeba si přiznat, že málokterý normálně pracující člověk má ideální podmínky, proto aby se mohl 5x v týdnu na 2h zavřít do gymu. Bohužel na to nemá spousta lidí ani čas. Jak to tedy lze změnit? Buďto obětováním úsilí do optimalizace činností mimo trénink anebo přechodem na minimalistický trénink.

SILOVÉ TRÉNINKY PRO ZDRAVÝ A SILNÝ POHYB

Tréninky se mnou se skládají ze tří hlavních bodů:

  1. Zbavení se bolesti – Nejdříve je potřeba tělo opravit a připravit na silový trénink. Rozhýbeme klouby, probudíme spící svaly, opravíme bolístky a vrhneme se na to.
  2. Naučení se správnému trénování – Před pořádným sílením je potřeba se naučit, jak se správně hýbat. Trénink by nás měl budovat, a ne ničit a přesně k tomu tě na začátku povedu.
  3. Sílit donekonečna a ještě dál – No a když už tě nic nebolí a umíš se hýbat, tak ti nic nebrání k tomu začít pořádně sílit. A proč sílit? Protože jen silný člověk může být opravdu zdravý.

A proč silový trénink?

Nakopne ti metabolismus (tím pádem spalování tuků), zvýší růstový hormon (a tesťááák = svalíky), budeš posilovat fyzičku (zvýšíš bazální metabolismu) a zároveň si zvýšíš si sebevědomí a spojení sám se sebou. Protože trénink není jen o pohybu ale i o mentálním nastavení. Ideálně si tedy potom takový trénink udržuje správnou intenzitu a náročnost, přičemž skončí přesně včas a ty tím tak namísto vydávání energie, energii získáváš.

CO BY MĚL BÝT TVŮJ TRÉNINKOVÝ CÍL, ABYCH TI DOKÁZAL POMOCT

JAK MŮŽEŠ ZAČÍT?

Vše začíná vstupní konzultací. Sedneme si, určíme záměr a dle něho, nastavíme výuku a trénink tak, abych tě za tvým záměrem dovedl.

Slovo výuka používám záměrně, protože se ti jakožto klientovi budu snažit předat co nejvíce informací tak, abys mě po určité době již nepotřeboval a sám pokračoval na cestě, kterou spolu nastavíme. Zkrátka se z tebe stane odborník na svoje tělo, budeš chápat své individuální problémy, umět se rozhýbat, srovnat a donekonečna sílit.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

V tréninku se zaměřuji na cvičení s vlastní vahou či minimálním vybavením.
Na základě mých zkušeností s trénováním jsem přesvědčený, že přirozený pohyb, ovládnutí cvičení s vlastní vahou a minimalistickým vybavením má na tělo ten nejlepší efekt z hlediska zdraví a síly. V tréninku řešíme sílu, výkonnost a napravování svalových dysbalancí, slabostí a bolestí skrze rehabilitaci a silový trénink.


A kde trénuji?

Na jaře, v létě, na podzim a kdykoliv přeje počasí, tak na workoutovém hřišti na Veleslavíně nebo při domluvě i kdekoliv jinde venku či u tebe doma.
Pokud počasí nepřeje, nebo prostě potřebujeme více vybavení, tak mám své vlastní prostory v ulici Nad Jenerálkou ve Vokovicích. 

Četnost tréninků záleží na domluvě. Zpravidla 1-3x týdně.

CENA TRÉNINKŮ

Cena za jeden časově neomezený trénink je 500,- s tím, že četnost tréninků záleží na domluvě. Zpravidla 1-3x týdně.

Recenze slovy mých klientů

Za Lukášem jsem přišel s tím, že chci zhubnout.
Zjistil jsem o sobě, že jsem mnohem méně organizovaný, než jsem si myslel a Lukymu tak místy způsobuji vrásky. Někdy se jeho trpělivosti se mnou až divím. Často ze mě dostane mnohem víc, než bych zvládl sám za sebe a tím mě posouvá dal.
Začali jsme optimalizací zdraví skrze obnovu spánku a správného nastavení hormony restartujícího stravování.
Jedeme hlavně fullbody tréninky s vlastní vahou v kombinaci s HIIT kardiem. Od začátku se mi zlepšila mobilita, kondice i síla. Za 5 měsíců 6Kg dole a mínus 10cm v pase.

Marcel Marciš – Hrdý tatínek a učitel

Jak být zdravý a silný - Páté roční obdobíí (14)

Lukáš je super trenér s úplně individuálním přístupem ke každému. Někdy to semnou má asi těžké, ale snažím se plnit vše co mám.
Přišla jsem s cílem dostat se do váhovky, abych mohla mít zápas. Musím říct, že to jak Lukáš vymyslel tréninkový plán, který skloubil nároky na spalování tuku a přenositelnost do zápasu se mi moc líbí.
Lukáš mi nastavil celý režim, stravu i suplementaci na vyvážení dopadu velkého množství tréninků. Za 5 měsíců se povedlo 8Kg dole a 11,5cm v pase pryč. Cítím se silnější a stabilnější.
Největším přínosem beru naučení se správnému dýchání, které je pro MMA kritické.

Alexandra Horáčková – MMA zápasnice

S Lukášem jsem začal spolupracovat nedávno, zaměřili jsme se u mě hlavně na stravu a pohyb. Od počátku bylo vidět, že má v těchto i ostatních věcech jasno, a že dokáže pomoci, ať už máte jakýkoliv životní styl. 

Co se týče “jídelníčku”, tak se mi obzvlášť líbí, že od Lukáše vlastně žádný nedostanete, a na začátek nejdete hned do extrému, kdy si zjišťujete všechny možné hodnoty apod. Ale stačilo začít snídaní, kdy jsem na začátek dostal pouze pár pravidel a ty se snažit dodržovat, takže člověk si může stále jíst v podstatě to co chce a je to pro jeho tělo správné. Také jsem se naučil jak se stravovat správně dle své skutečné individuality a přitom si neodpírat věci, které mám rád.
Ohledně cvičení jsem obrovsky překvapen, že se Lukáš snaží mi přizpůsobit cokoliv z tréninku, ale zároveň mě posouvat dál. Tréninkový plán je postaven na základech, které se postupně rozvíjí až do komplexního tréninku.

Kryštof Francl – Kamarád a ajťák

Fitness trenérů a výživových poradců u nás najdete opravdu spoustu. Každý se samozřejmě promuje jako “ten nejlepší”, i když je občas opak pravdou. U Lukáše se mi líbí, že jde opravdu jinou cestou než je zvykem a nepracuje jenom na svalech, ale na člověku jako takovém, aby tělo i mysl fungovala správně, což je pro mě jakožto zaneprázdněného podnikatele velmi důležité.

Ať už je člověk pokročilý nebo na úplném začátku, tak s Lukášem je vždy co zlepšovat a získávat nové zkušenosti. Zrovna zkušenosti a znalosti jsou věci, které u Lukáše rozhodně nechybí a vše se svým klientům snaží předat. To, co každý určitě ocení je, že s Lukášem nezamrznete na jednom místě, jelikož nabývá stále nových znalostí a zkušeností, které se nám všem budou hodit.

Pavel Kuchta – Kamarád a podnikatel

Má cesta

Protože jsem nebyl spokojený sám se sebou a měl jsem zdravotní obtíže, tak asi jako každý jsem začínal v posilovně. Jenže kvůli zdravotním obtížím mi klasický přístup sice zlepšil postavu ale zdraví nepomohl. Nevnímal jsem to a slepě pokračoval dokud jsem se nezranil a na 3 měsíce dostal ortézu. Když člověk pořád jen sedí ve škole nebo doma, tak ho to donutí přemýšlet. Já přemýšlel nad tím, jak vyřešit své zdraví ale v tom, co se běžně prezentovalo v mém okolí odpovědi nebyli. Stále jsem tápal.

Odpovědi jsem našel až poté, co jsem se odpoutal od zažitých pravidel a dogmat a začal hledat alternativní přístupy k lidskému zdraví, psychické i fyzické síle a energii. Život se mi převrátil naruby a já nikdy nebyl lepší v čemkoliv, co jsem dělal!

Nejenže se moje zdraví zlepšilo, ale dokonce jsem byl silnější, vyrovnala se mi psychika a cítím se lépe, než předtím. Mám více energie, jsem efektivnější a zvládám více práce i stresu. Stačilo pouze otevřít svou mysl a přijmout jiný přístup s přiznáním svých chyb.

POVSTAL JSEM NAD SVÉ LIMITY

Mám zájem o spolupráci

 Konzultace není závazná. Ke spolupráci se člověk zavazuje až po připadné domluvě na této konzultaci.

Stisknutím tlačítka “Zažádat o konzultaci” udělujete souhlas pro zpracování osobních údajů

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Proč Lukáš Reisinger?

Měl jsem to štěstí, že už v mladém věku jsem se dostal ke správným lidem (Tim Ferriss, Pavla Kladivová, Adam Česlík, Boris Orava, Jakub Zadražil a další) a informacím, které mě navedli k vědomému přístupu nejen ke své práci ale i životu obecně. Vzal a stále si beru od těch nejlepších pouze to nejlepší, a tvořím si z toho vlastní fungující systém, který zakládám na studiích, praxi, rozhovory s kolegy a odborníky v oboru i své vlastní intuici. 
Pomohl jsem již desítkám klientům, kteří zkusili všelijaké přístupy, vždy selhali ale až u mě nalezli správnou cestu.

Kolik spolupráce stojí, a jak dlouho trvá?

Jedna tréninková jednotka bez ohledu na čas stojí 400Kč. Spolupráce zpravidla trvá minimálně několik měsíců dle potřeb a zkušeností. Mým cílem je tě naučit, jak fungují základní principy, mobilita, svalová náprava a jak správně provádět techniku cviků. Chci, abys mě za těch několik měsíců už nepotřeboval.

Co když mám málo času na spolupráci?

Tak jsi tu špatně. Vážně, pokud sis v hlavě ještě nesrovnal, že si na své zdraví najdeš čas, tak ho nenajdeme ani společně.

Co když si nebudu vědět rady?

Klientům jsem k dispozici každý den minimálně na messengeru nebo mailu. Většinou ale vše důležité probereme na intenzivní konzultaci, které budeme mít na pravidelné bázi.

Kdy a jak začíná spolupráce?

Po tvém rozhodnutí, že chceš začít to rozjedeme konzultací a diagnostikou. Konzultace spočívá v osobní schůzce, na které povedeme rozhovor o tvém momentálním stavu a cílech, kterých chceš dosáhnout. Nahlédneme do několika témat týkajících se tvého momentálního života, které s tréninkem a pohybem souvisí. Na diagnostice se podíváme na tvé pohybové vzorce a případné bolístky, které by mohly dělat problémy. No a dle výstupu ti navrhnu řešení. Společnou diskuzí se dopracujeme až k takovým variantám, které ti budou vyhovovat do tvého momentálního rozpoložení.

Co když zjistím, že mi tvé služby nevyhovují?

I to se stává, a je to naprosto v pořádku. Pokud bude zbývat čas, který jsi mi už zaplatil, tak ti vrátím peníze za nevyužitý čas spolupráce, popřeji ti hodně štěstí a síly na tvé cestě a naše cesty se rozejdou.