Recenze & FAQ

FAQ

Jmenuji se Lukáš Reisinger. Je mi 20 let a sportu se věnuji 6 let. Mám dvě trenérské školy a jsem studentem systému Performance. Neustále si své vzdělání rozšiřuji. Pokud tě přeci jen zajímá ještě něco více, tak se podívej na můj Instagram nebo do sekce Blog. Zde určitě najdeš spoustu zajímavých článků o mě

Všechny pobočky Arény Pavly Kladivové. Nejčastěji centrum

Vezmi si jen oblečení na trénink a něco na psaní poznámek – bloček nebo mobil. Voda též přijde vhod. Pokud nemáš speciální boty na trojboj nebo vzpírání, tak si zvol boty s co nejtenčí podrážkou. Moc na tom nezáleží, většinu tréninku strávíš v ponožkách nebo naboso.

Seminář základních cviků – Jonáš Petřík, Train hard gym 2020

Performance poradce – Performance univerzita 2019-2020

Primal move I. a II. – Pavla Kladivová, Aréna Pavly Kladivové

Stabilizační systém páteře – Antmann 2019

Metabolické typy – Boris Orava 2019

Instruktor fitness II.třídy – RonnieCZ 2019

Instruktor fitness III.třídy – BPsport 2019

6 let sbírání vlastních zkušeností Samostudium na denní bázi – články, videa, výzkumy, praxe, atd

Konzultace a rozhovory s dalšími odborníky v oboru

To opravdu nemusíš. Pokud zjistíš, že ti moje služby nevyhovují, rád ti vrátím část za nevyužitý čas spolupráce.

Recenze​
Karel Pivnička

Lukáš je neuvěřitelně zapálený mladý trenér, který vstřebává nové informace a rozvíjí stávající každým dalším dnem, a je vždy připraven s čímkoli pomoci, ať už jde o nastavení jídelníčku, tréninku, nebo zvládání stresu.
Prosazuje podle mého velmi ojedinělý a pokrokový způsob myšlení a životního stylu, který pomáhá běžným lidem zvládat stres, udržet si silnou imunitu a pracovat se svým tělem.
Spolupráce s ním mi doposud přinesla spoustu zlepšení, ať už jde o nastavení denní rutiny, nebo cvičení s vlastním tělem a správného stravování, které je pro mě, jakožto pracujícího vysokoškolského studenta, s řadou dalších zájmů, klíčové.
Vyzdvihl bych pak jeho snahu podělit se o své vědomosti s veřejností skrze svůj YouTube kanál, nebo svůj blog a mnoho dalších poznatků, které sdílí na svém Instagramu a dalších platformách. 

Karel P.

Spolupráce s Lukášem je jen radost. Záleží mu na vás a dokazuje to častými kontrolami. Dokáže podat věc tak, že i nováček to dokáže pochopit. Dokáže vybrat přesně to, co vaše tělo potřebuje a snaží se vaše tělo do detailu poznat. Díky jeho spolupráci jsem na sobě udělal slibný krok pro mou budoucnost a určitě mi hodně pomohl s mou váhou (22Kg za 6 měsíců).
Dokáže mě posouvat dál jak v životním stylu, tak i ve sportovních výkonech, které jsou dost závislé na stravě. Je to jen samá chvála, vím, ale ono to jinak asi nejde. Má perfektní přístup a ten kluk prostě UMÍ.

Filip K.

Filip Kotyza