Recenze & FAQ

FAQ

Jmenuji se Lukáš Reisinger. Pohybu, výživě a dalším tématům se věnuji 7 let. Mám dvě trenérské školy a jsem jedním z první generace Performance poradců. Neustále si své vzdělání rozšiřuji. Pokud tě přeci jen zajímá ještě něco více, tak se podívej na mé sociální sítě.

FB: https://www.facebook.com/lukas.reisinger.1/ 

IG: https://www.instagram.com/kouc_reisinger/

Na jaře, v létě, na podzim a kdykoliv přeje počasí, tak na workoutovém hřišti na Veleslavíně nebo při domluvě i kdekoliv jinde venku či u tebe doma.
Pokud počasí nepřeje, nebo prostě potřebujeme více vybavení, tak mám své vlastní prostory v ulici Nad Jenerálkou ve Vokovicích. 

Vezmi si jen oblečení na trénink a něco na psaní poznámek – bloček nebo mobil. Voda též přijde vhod. Pokud nemáš speciální boty na trojboj nebo vzpírání, tak si zvol boty s co nejtenčí podrážkou. Moc na tom nezáleží, většinu tréninku strávíš v ponožkách nebo naboso.

Kurz pohybového kouče – Jakub Zadražil 2022

Trenér atletických přípravek – Český atletický svaz 2021

Koučink pro trenéry a výživové poradce – Bc. Martina Kulichová, Fitness Institut 2021

Seminář základních cviků – Jonáš Petřík, Train hard gym 2020

Performance poradce – Performance univerzita 2019-2020

Primal move I. a II. – Pavla Kladivová, Aréna Pavly Kladivové

Stabilizační systém páteře – Antmann 2019

Metabolické typy – Boris Orava 2019

Instruktor fitness II.třídy – RonnieCZ 2019

Instruktor fitness III.třídy – BPsport 2019

7 let sbírání vlastních zkušeností, samostudium na denní bázi – články, videa, výzkumy, praxe, atd

Konzultace a rozhovory s dalšími odborníky v oboru

To opravdu nemusíš. Pokud zjistíš, že ti moje služby nevyhovují, rád ti vrátím část za nevyužitý čas spolupráce.

Recenze​
Karel Pivnička

Lukáš je neuvěřitelně zapálený mladý trenér, který vstřebává nové informace a rozvíjí se každým dalším dnem, a je vždy připraven s čímkoli pomoci, ať už jde o nastavení jídelníčku, tréninku, nebo zvládání stresu.
Prosazuje podle mého velmi ojedinělý a pokrokový způsob myšlení a životního stylu, který pomáhá běžným lidem zvládat stres, udržet si silnou imunitu a pracovat se svým tělem.
Spolupráce s ním mi doposud přinesla spoustu zlepšení, ať už jde o nastavení denní rutiny, nebo cvičení s vlastním tělem a správného stravování, které je pro mě, jakožto pracujícího vysokoškolského studenta a podnikatele, s řadou dalších zájmů klíčové.
Vyzdvihl bych pak jeho snahu podělit se o své vědomosti s veřejností skrze svůj YouTube kanál, nebo svůj blog a mnoho dalších poznatků, které sdílí na svém Instagramu a dalších platformách. 

Karel P.

Lukáš je neuvěřitelně zapálený a inspirativní člověk, který vás provede jak duševní, tak i fyzickou realizací. Díky naší spolupráci jsem se dokázal posunout z junk jídelníčku na zdravě vyváženou a hlavně na tělo postavenou stravu, díky které jsem si začal více všímat jak potravin, které nakupuji, tak i způsob jakým si je přirpavuji.

Nenaučí vás jak si správně počítat kalorie a jak dodržovat diety. Naučí vás jak poznat, co vaše tělo potřebuje, a jak používat to, co vám osobně chutná a vyhovuje. Jako poradce vám nabídne velmi osobní přístup formou konzultací, díky kterým pozná co přesně jste za člověka, a co je pro vás samotného to nejlepší. To vše doplněné vypracováním potřebných informací, které vás potom provázejí svépomocí.

Lukáš je člověk, co ve svém oboru není nováček ale kvalifikovaný člověk s obrovským potenciálem. Pokud chceš začít dělat něco pro své tělo, dodá ti nejen potřebnou sebedůvěru, ale i duševní rovnováhu, která je v moderním životě potřebnou součástí pro šťastný život.

Doporučuji všem, co se chtějí v životě posouvat dál.

Michal Exner – Číšník a barista

Spolupráce s Lukášem je jen radost. Záleží mu na vás a dokazuje to častými kontrolami. Dokáže podat věc tak, že i nováček to dokáže pochopit. Dokáže vybrat přesně to, co vaše tělo potřebuje a snaží se vaše tělo do detailu poznat. Díky jeho spolupráci jsem na sobě udělal slibný krok pro mou budoucnost a určitě mi hodně pomohl s mou váhou (22Kg za 6 měsíců).
Dokáže mě posouvat dál jak v životním stylu, tak i ve sportovních výkonech, které jsou dost závislé na stravě. I po ukončení spolupráce jsme nadále v kontaktu, Lukáš se mi věnuje, když potřebuji a díky jeho radám se o své tělo umím starat sám bez potřeby pomoci od dalších poradců a trenérů. Je to jen samá chvála, vím, ale ono to jinak asi nejde. Má perfektní přístup a ten kluk prostě UMÍ.

Filip Kotyza – Profesionální řidič

Filip Kotyza
Kryštof

S Lukášem jsem začal spolupracovat nedávno, zaměřili jsme se u mě hlavně na stravu a pohyb. Od počátku bylo vidět, že má v těchto i ostatních věcech jasno, a že dokáže pomoci, ať už máte jakýkoliv životní styl. Co se týče “jídelníčku”, tak se mi obzvlášť líbí, že od Lukáše vlastně žádný nedostanete, a na začátek nejdete hned do extrému, kdy si zjišťujete všechny možné hodnoty apod. Ale stačilo začít snídaní, kdy jsem na začátek dostal pouze pár pravidel a ty se snažit dodržovat, takže člověk si může stále jíst v podstatě to co chce a je to pro jeho tělo správné. Také jsem se naučil jak se stravovat správně dle své skutečné individuality a přitom si neodpírat věci, které mám rád.
Ohledně cvičení jsem obrovsky překvapen, že se Lukáš snaží mi přizpůsobit cokoliv z tréninku, ale zároveň mě posouvat dál. Tréninkový plán je postaven na základech, které se postupně rozvíjí až do komplexního tréninku.

Kryštof – IT technik

Fitness trenérů a výživových poradců u nás najdete opravdu spoustu. Každý se samozřejmě promuje jako “ten nejlepší”, i když je občas opak pravdou. U Lukáše se mi líbí, že jde opravdu jinou cestou než je zvykem a nepracuje jenom na svalech, ale na člověku jako takovém, aby tělo i mysl fungovala správně, což je pro mě jakožto zaneprázdněného podnikatele velmi důležité.
Ať už je člověk pokročilý nebo na úplném začátku, tak s Lukášem je vždy co zlepšovat a získávat nové zkušenosti. Zrovna zkušenosti a znalosti jsou věci, které u Lukáše rozhodně nechybí a vše se svým klientům snaží předat. To, co každý určitě ocení je, že s Lukášem nezamrznete na jednom místě, jelikož nabývá stále nových znalostí a zkušeností, které se nám všem budou hodit.
Pavel Kuchta – Podnikatel a manažer
Pavel Kuchta

S Lukášem jsem začal spolupracovat hlavně kvůli váze, kdy jsem chtěl shodit nějakých deset kilo, abych lépe stíhal hrát florbal a lehčeji běhal.

Nikdy předtím jsem nespolupracoval s žádným fitnes trenérem nebo výživovým poradcem, ale Lukáše mi doporučil spoluhráč z týmu. Lukáš je i přes svůj mladý věk zkušeným sportovcem se širokým vzděláním a kurzy.

Velmi se mi líbil Lukášům zájem o klienta, jak profesně, tak lidsky, hlavně z pohledu zdraví. Vždy v naší spolupráci platilo, co na čem jsme se dohodli. Také mi určitě pomohly kontroly focení jídla, bylo to velmi účinné.

Nejvíc jsem si z Lukášova koučinku odnesl naprostou změnu snídaní, minimum sladkostí a nezdravých potravin a ujištění v tom, že běhání je zaručenou cestou k mé individualitě.

Ondřej bílý – Psychoterapeut