Recenze & FAQ

FAQ

Jmenuji se Lukáš Reisinger. Je mi 21 let a sportu i výživě se věnuji 7 let. Mám dvě trenérské školy a jsem jedním z první generace Performance poradců. Neustále si své vzdělání rozšiřuji. Pokud tě přeci jen zajímá ještě něco více, tak se podívej na můj Instagram nebo do sekce Blog. Zde určitě najdeš spoustu zajímavých článků o mě

Na jaře, v létě a na podzim na workoutovém hřišti na Veleslavíně nebo při domluvě i kdekoliv jinde venku.
V zimě ve všech pobočkách Arény Pavly Kladivové. Nejčastěji centrum.

Vezmi si jen oblečení na trénink a něco na psaní poznámek – bloček nebo mobil. Voda též přijde vhod. Pokud nemáš speciální boty na trojboj nebo vzpírání, tak si zvol boty s co nejtenčí podrážkou. Moc na tom nezáleží, většinu tréninku strávíš v ponožkách nebo naboso.

Koučink pro trenéry a výživové poradce – Bc. Martina Kulichová, Fitness Institut 2021

Seminář základních cviků – Jonáš Petřík, Train hard gym 2020

Performance poradce – Performance univerzita 2019-2020

Primal move I. a II. – Pavla Kladivová, Aréna Pavly Kladivové

Stabilizační systém páteře – Antmann 2019

Metabolické typy – Boris Orava 2019

Instruktor fitness II.třídy – RonnieCZ 2019

Instruktor fitness III.třídy – BPsport 2019

7 let sbírání vlastních zkušeností, samostudium na denní bázi – články, videa, výzkumy, praxe, atd

Konzultace a rozhovory s dalšími odborníky v oboru

To opravdu nemusíš. Pokud zjistíš, že ti moje služby nevyhovují, rád ti vrátím část za nevyužitý čas spolupráce.

Recenze​
Karel Pivnička

Lukáš je neuvěřitelně zapálený mladý trenér, který vstřebává nové informace a rozvíjí se každým dalším dnem, a je vždy připraven s čímkoli pomoci, ať už jde o nastavení jídelníčku, tréninku, nebo zvládání stresu.
Prosazuje podle mého velmi ojedinělý a pokrokový způsob myšlení a životního stylu, který pomáhá běžným lidem zvládat stres, udržet si silnou imunitu a pracovat se svým tělem.
Spolupráce s ním mi doposud přinesla spoustu zlepšení, ať už jde o nastavení denní rutiny, nebo cvičení s vlastním tělem a správného stravování, které je pro mě, jakožto pracujícího vysokoškolského studenta a podnikatele, s řadou dalších zájmů klíčové.
Vyzdvihl bych pak jeho snahu podělit se o své vědomosti s veřejností skrze svůj YouTube kanál, nebo svůj blog a mnoho dalších poznatků, které sdílí na svém Instagramu a dalších platformách. 

Karel P.

Spolupráce s Lukášem je jen radost. Záleží mu na vás a dokazuje to častými kontrolami. Dokáže podat věc tak, že i nováček to dokáže pochopit. Dokáže vybrat přesně to, co vaše tělo potřebuje a snaží se vaše tělo do detailu poznat. Díky jeho spolupráci jsem na sobě udělal slibný krok pro mou budoucnost a určitě mi hodně pomohl s mou váhou (22Kg za 6 měsíců).
Dokáže mě posouvat dál jak v životním stylu, tak i ve sportovních výkonech, které jsou dost závislé na stravě. I po ukončení spolupráce jsme nadále v kontaktu, Lukáš se mi věnuje, když potřebuji a díky jeho radám se o své tělo umím starat sám bez potřeby pomoci od dalších poradců a trenérů. Je to jen samá chvála, vím, ale ono to jinak asi nejde. Má perfektní přístup a ten kluk prostě UMÍ.

Filip K.

Filip Kotyza
Kryštof Francl

S Lukášem jsem začal spolupracovat nedávno, zaměřili jsme se u mě hlavně na stravu a pohyb. Od počátku bylo vidět, že má v těchto i ostatních věcech jasno, a že dokáže pomoci, ať už máte jakýkoliv životní styl. Co se týče “jídelníčku”, tak se mi obzvlášť líbí, že od Lukáše vlastně žádný nedostanete, a na začátek nejdete hned do extrému, kdy si zjišťujete všechny možné hodnoty apod. Ale stačilo začít snídaní, kdy jsem na začátek dostal pouze pár pravidel a ty se snažit dodržovat, takže člověk si může stále jíst v podstatě to co chce a je to pro jeho tělo správné. Také jsem se naučil jak se stravovat správně dle své skutečné individuality a přitom si neodpírat věci, které mám rád.
Ohledně cvičení jsem obrovsky překvapen, že se Lukáš snaží mi přizpůsobit cokoliv z tréninku, ale zároveň mě posouvat dál. Tréninkový plán je postaven na základech, které se postupně rozvíjí až do komplexního tréninku.

Kryštof F.

Fitness trenérů a výživových poradců u nás najdete opravdu spoustu. Každý se samozřejmě promuje jako “ten nejlepší”, i když je občas opak pravdou. U Lukáše se mi líbí, že jde opravdu jinou cestou než je zvykem a nepracuje jenom na svalech, ale na člověku jako takovém, aby tělo i mysl fungovala správně, což je pro mě jakožto zaneprázdněného podnikatele velmi důležité.
Ať už je člověk pokročilý nebo na úplném začátku, tak s Lukášem je vždy co zlepšovat a získávat nové zkušenosti. Zrovna zkušenosti a znalosti jsou věci, které u Lukáše rozhodně nechybí a vše se svým klientům snaží předat. To, co každý určitě ocení je, že s Lukášem nezamrznete na jednom místě, jelikož nabývá stále nových znalostí a zkušeností, které se nám všem budou hodit.
Pavel K.
Pavel Kuchta