Efektivní postupy na přeměnu postavy a uchopení vlastního zdraví

Projekt Upgraded

Máš dost točení se v začarovaném kruhu diet, topíš se v informacích a nevíš kam dál? Pak je člověče online projekt Upgraded přímo pro tebe. Díky zdraví a síle můžeš mít spokojenější život. Už nemusíš nic počítat, vážit a zkoušet neustále nové diety. Hlavně se naučíš vše, co bys měl vědět pokud se chceš odpoutat z okovů dnešní doby a začít žít opravdu zdravě díky nejpokročilejším poznatkům v oblasti stravy, pohybu, životního stylu a kontaktu s přírodou!

Zažádej o vstup do projektu hned!

Co získáš?

Během tří měsíců poznáš svou individualitu na úrovni stravování, kdy konečně získáš odpověď na vše, na co jsi chtěl!

Stravování:

✔️ Naučíš se vybírat správné potraviny a suroviny díky seznamu potravin

✔️ Dozvíš se o sezónním stravování a o tom jaký má vliv roční období na náš metabolismus

✔️ Získáš individuální stravovací plán, podle kterého se můžeš stravovat do konce života bez dalších poradců

Životní styl:

✔️ Lepší spánek i více energie přes den pomocí ranní a večerní rutiny

✔️ Triky, jak si zvýšit svůj fyzický i psychický výkon pro lepší výkon mozku

✔️ Rady, jak na efektivnější přeměnu postavy a zdraví pomocí vystavování se slunci a chladu

Suplementace:

✔️ Co dodat tělu za suplementaci pro jeho základní výživu

✔️ Výčet nejlepších látek podporující rychlost přemýšlení a soustředění se na práci

✔️ Individuální suplementační plán dle cíle a momentálního zdravotního stavu 

Psychika a well-being: 

✔️ Naučíš se techniky zvládání stresu a zvyšování životního štěstí

✔️ Začneš ovládat sám sebe skrze dechová cvičení

 

Prostě a jasně se staneš mašinou plnou zdraví a síly!

Recenze

Lukáš je neuvěřitelně zapálený mladý trenér, který vstřebává nové informace a rozvíjí se každým dalším dnem, a je vždy připraven s čímkoli pomoci, ať už jde o nastavení jídelníčku, tréninku, nebo zvládání stresu.
Prosazuje podle mého velmi ojedinělý a pokrokový způsob myšlení a životního stylu, který pomáhá běžným lidem zvládat stres, udržet si silnou imunitu a pracovat se svým tělem.

Spolupráce s ním mi doposud přinesla spoustu zlepšení, ať už jde o nastavení denní rutiny, nebo cvičení s vlastním tělem a správného stravování, které je pro mě, jakožto pracujícího vysokoškolského studenta a podnikatele, s řadou dalších zájmů klíčové.
Vyzdvihl bych pak jeho snahu podělit se o své vědomosti s veřejností skrze svůj YouTube kanál, nebo svůj blog a mnoho dalších poznatků, které sdílí na svém Instagramu a dalších platformách. 

Karel P.

Spolupráce s Lukášem je jen radost. Záleží mu na vás a dokazuje to častými kontrolami. Dokáže podat věc tak, že i nováček to dokáže pochopit. Dokáže vybrat přesně to, co vaše tělo potřebuje a snaží se vaše tělo do detailu poznat. Díky jeho spolupráci jsem na sobě udělal slibný krok pro mou budoucnost a určitě mi hodně pomohl s mou váhou (22Kg za 6 měsíců).

Dokáže mě posouvat dál jak v životním stylu, tak i ve sportovních výkonech, které jsou dost závislé na stravě. I po ukončení spolupráce jsme nadále v kontaktu, Lukáš se mi věnuje, když potřebuji a díky jeho radám se o své tělo umím starat sám bez potřeby pomoci od dalších poradců a trenérů. Je to jen samá chvála, vím, ale ono to jinak asi nejde. Má perfektní přístup a ten kluk prostě UMÍ.

Filip K.

Bonus

✔️ Přístup do soukromé skupiny na FB, kde se dozvíš další informace o zdraví a síle

✔️ Pravidelné koučink hovory, kde se můžeš inspirovat a motivovat s ostatními

✔️ Z projektu ti zůstane spousta dokumentů, do kterých budeš kdykoliv moct nahlédnout, když si nebudeš vědět rady

✔️ Možnost individuální konzultace zdarma, která ti pomůže a probudit v sobě sílu

✔️ Po dokončení kurzu získáš slevu na osobní koučink 

S Lukášem jsem začal spolupracovat nedávno, zaměřili jsme se u mě hlavně na stravu a pohyb. Od počátku bylo vidět, že má v těchto i ostatních věcech jasno, a že dokáže pomoci, ať už máte jakýkoliv životní styl. 

Co se týče “jídelníčku”, tak se mi obzvlášť líbí, že od Lukáše vlastně žádný nedostanete, a na začátek nejdete hned do extrému, kdy si zjišťujete všechny možné hodnoty apod. Ale stačilo začít snídaní, kdy jsem na začátek dostal pouze pár pravidel a ty se snažit dodržovat, takže člověk si může stále jíst v podstatě to co chce a je to pro jeho tělo správné. Také jsem se naučil jak se stravovat správně dle své skutečné individuality a přitom si neodpírat věci, které mám rád.
Ohledně cvičení jsem obrovsky překvapen, že se Lukáš snaží mi přizpůsobit cokoliv z tréninku, ale zároveň mě posouvat dál. Tréninkový plán je postaven na základech, které se postupně rozvíjí až do komplexního tréninku.

Kryštof F.

Fitness trenérů a výživových poradců u nás najdete opravdu spoustu. Každý se samozřejmě promuje jako “ten nejlepší”, i když je občas opak pravdou. U Lukáše se mi líbí, že jde opravdu jinou cestou než je zvykem a nepracuje jenom na svalech, ale na člověku jako takovém, aby tělo i mysl fungovala správně, což je pro mě jakožto zaneprázdněného podnikatele velmi důležité.

Ať už je člověk pokročilý nebo na úplném začátku, tak s Lukášem je vždy co zlepšovat a získávat nové zkušenosti. Zrovna zkušenosti a znalosti jsou věci, které u Lukáše rozhodně nechybí a vše se svým klientům snaží předat. To, co každý určitě ocení je, že s Lukášem nezamrznete na jednom místě, jelikož nabývá stále nových znalostí a zkušeností, které se nám všem budou hodit.

Pavel K.

Má cesta

Protože jsem nebyl spokojený sám se sebou a měl jsem zdravotní obtíže, tak asi jako každý jsem začínal v posilovně. Jenže kvůli zdravotním obtížím mi klasický přístup sice zlepšil postavu ale zdraví nepomohl. Nevnímal jsem to a slepě pokračoval dokud jsem se nezranil a na 3 měsíce dostal ortézu. Když člověk pořád jen sedí ve škole nebo doma, tak ho to donutí přemýšlet. Já přemýšlel nad tím, jak vyřešit své zdraví ale v tom, co se běžně prezentovalo v mém okolí odpovědi nebyli. Stále jsem tápal.

Odpovědi jsem našel až poté, co jsem se odpoutal od zažitých pravidel a dogmat a začal hledat alternativní přístupy k lidskému zdraví, psychické i fyzické síle a energii. Život se mi převrátil naruby a já nikdy nebyl lepší v čemkoliv, co jsem dělal!

Nejenže se moje zdraví zlepšilo, ale dokonce jsem byl silnější, vyrovnala se mi psychika a cítím se lépe, než předtím. Mám více energie, jsem efektivnější a zvládám více práce i stresu. Stačilo pouze otevřít svou mysl a přijmout jiný přístup s přiznáním svých chyb.

POVSTAL JSEM NAD SVÉ LIMITY

Přidat se do projektu UPGRADED!

Přihlášení do projektu a vstupní hovor nejsou závazné. Do projektu se člověk zavazuje až po domluvě na vstupním hovoru.

Stisknutím tlačítka “Přihlásit se do projektu” udělujete souhlas pro zpracování osobních údajů