Služby

Informace ke spolupráci

Pro zahájení spolupráce nebo pro domluvu na nezávaznou schůzku se mi prosím ozvi na můj e-mail: lreisinger@email.cz, nebo na kteroukoliv ze sociálních sítí (nalezneš v záložce Kontakt)Uveď své jméno a to, co tě trápí a na čem by jsi chtěl zapracovat. Individuálně se domluvíme na osobní schůzce nebo vyplnění dotazníku přes e-mail.
Cena služeb se odvíjí od individuálních potřeb klienta.

Facebook skupina

Tato skupina vznikla za jediným účelem.
Naučit se jak být opravdu zdravý a silný pomocí nejpokročilejších poznatků v oblasti stravy, pohybu, životního stylu a síly přírody. Schází se zde lidé, kteří se chtějí naučit vše k odpoutání se z okovů dnešní přeinformovanosti.

Pokud jsi zklamaný z klasických nefungujících postupů, tak v této skupině nesmíš chybět!

– Pravidelné živé vysílání na jednotlivá témata
– Diskuze v komentářích
– Odkazy na odborné studie
– A další

Klikni na obrázek, který tě hodí na odkaz skupiny!

Konzultace zdarma

Konzultace spočívá v osobní či online schůzce, na které povedeme rozhovor o tvém momentálním stavu a cílech, kterých chceš dosáhnout. Nahlédneme do několika níže uvedených témat a dle výstupů ti navrhnu řešení. Společnou diskuzí se dopracujeme až k takovým variantám, které ti budou vyhovovat do tvého momentálního rozpoložení, tak aby ti v ničem nepřekáželi.

 • Spánek a naše biorytmy
 • Stravování a pitný režim
 • Suplementace a léky
 • Zdravotní stav
 • Mentální a fyzická výkonnost
 • Trénink a pohyb
 • Osobnost a povaha

Pro domluvu na nezávaznou  konzultaci se mi prosím ozvi na můj e-mail: lreisinger@email.cz. Uveď své jméno, to co tě trápí a na čem by jsi chtěl/a zapracovat. Individuálně se domluvíme na osobní schůzce nebo online hovoru.

Holistické poradenství

Holistické poradenství pro výživu, zdraví a zdravý životní styl. Spojení coache, psychologa, výživového specialisty a funkčního lékaře v jedné osobě.

Nelze se na lidské tělo dívat pouze skrze diety a trénink. Je to jako dívat se do místnosti skrze klíčovou dirku. Vše se musí řešit komplexně. Stravování, pohyb, spánek, psychiku a tělo jako celek. Nejdříve musíme pochopit naší individualitu v těchto oblastech a až potom se lze posunout dále.  Jedině tím se vykopnou celé dveře a bude se moct naplno rozvinout potenciál tvého těla. 

Práce s tělem na čtyřech úrovních
1. Pohyb
2 Stravování
3. Psychika
4. Celkové zdraví

Co můžeš čekat od spolupráce?

 • Coaching = Plná osobní i online podpora. Jsem klientům neustále k dispozici skrze sociální sítě ale po domluvě i osobně. Na pravidelné bázi probíhají konzultace, kontroly a schůzky.
 • Doživotně udržitelné stravování, které vychází z pochopení skutečně vlastní individuality (zjištění metabolického typu, kvalita potravin a vody, stravovací styly, doporučené potraviny, atd)
 • Využívání biohackingu pro zkvalitňování životní úrovně (naturální i pokročilý)
 • Psychickou optimalizaci (zjištění neurotypu, stresová adaptace skrze spjatí s přírodou, dýchací cvičení, meditace a další techniky)
 • Využívání suplementace a superlátek na míru („Co je pro jednoho lék, pro druhého může být jed“)
 • Využití protokolů pro specifické problémy / cíle (obnova energie, spalování tuku, obnova zdraví, sportovní výkonnost, atd)
 

Osobní tréninky

Abych mohl být pravým odborníkem v tom, čemu se věnuji, specializuji se výhradně na běžnou populaci a amatérské sportovce.
Převážně se zaměřuji na sílu, výkonnost a napravování svalových dysbalancí, slabosti a bolesti skrze mobilitu a silový trénink.
V tréninku se zaměřuji na cvičení s vlastní vahou či minimálním vybavením (TRX, kruhy, kettlebelly, hrazdy, osa atd).
Na základě mých zkušeností s trénováním jsem přesvědčený, že přirozený pohyb, ovládnutí cvičení s vlastní vahou a minimalistickým vybavením má na tělo ten nejlepší efekt z hlediska zdraví a síly.

Co můžeš čekat od spolupráce?

 • Coaching = Plná osobní i online podpora. Jsem klientům neustále k dispozici skrze sociální sítě a samozřejmě i osobně na trénincích. Na pravidelné bázi probíhají konzultace, kontroly a schůzky
 • Doporučení vhodných fyzických aktivit pro tvůj cíl (funkční trénink v posilovně, na workoutovém hřišti, Primal move, přirozený pohyb během dne)
 • Trénink dle neurotypu